Yönetimimizden yerel yönetimlere ziyaret

Kulüp başkanımız Av. Metin Kılavuz ve yönetim kurulu üyelerimiz, Çınar, Eğil ve Ergani Belediyesi eşbaşkanlarını ziyaret ettiler.

Ziyarette kulüp başkanımız Metin Kılavuz’a Basın Sözcüsü Mirza Tanaman, Tanıtım ve Organizasyondan Sorumlu yöneticimiz Şahin Tezgel ve Kurumsal İletişim’den Sorumlu yöneticimiz Veysi Kuzu eşlik ettiler.

Daha önce kentimizin birçok ilçe belediyesine ziyaretler gerçekleştiren yönetim kurulumuz, son olarak Çınar, Eğil ve Ergani belediyelerini ziyaret etti.

Yönetim kurulumuz, Çınar Belediyesi’ne yapılan ziyarette belediye eşbaşkanlar Necla Tamriş ve Bedri Kaya tarafından karşılandılar.

Eğil Belediyesi ziyaretinde ise yönetimimiz eşbaşkanlar Mustafa Akkul ve Gülistan Ensarioğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Bir ziyareti de Ergani Belediyesi’ne gerçekleştiren heyetimiz, eşbaşkanlar Ahmet Kaya ve Meryem Yıldız tarafından karşılandılar.

Genel çerçevesi ilçelerdeki spor aktiviteleri hakkında bilgi alışverişi şeklinde geçen ziyaretlerin ardından kulüp başkanımız Metin Kılavuz tarafından eşbaşkanlara Amedspor forması hediye edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Amedspor