Yardım Kampanyamızın Startını Verdik

Yazan: AmedSpor

 

23.03.2017 12:30 itibariyle yapmış olduğumuz ve tam metnini aşağıda okuyabileceğiniz basın toplantımızla, tüm Amedspor gönüllülerinin desteklemesini beklediğimiz yardım kampanyamızın startını vermiş bulunuyoruz.


Çok Kıymetli Basın Mensubu ve Amedspor Gönüllüleri,

Sizlerin de bildiği gibi Amed Sportif Faaliyetler Kulübü; Futbol, Kadın Futbol, Kadın Voleybol, Tekerlekli Basketbol ve alt yapımızda 8 branştan mevcut U takımlarımızdan oluşan alanlarda sportif faaliyet göstermektedir. Genel olarak değerlendirdiğimizde sportif olarak kulüp bazında başarılı bir sezon geçirmekteyiz. Ülkedeki en popüler spor alanı olan futbolda A takımımız Türkiye Spor Toto ligi 2. Lig Beyaz Grupta 52 puanla liderin 5 puan gerisinde 3. sırada şampiyonluk iddiasını devam ettirmekte. Fakat sezon başından beri kendi imkanlarımız ve yarattığımız gelir kaynaklarıyla ayakta durmaya çalıştık. Yine herkesin bildiği gibi özellikle kent spor kulüpleri bulundukları ilin Valiliklerinden, Belediyelerinden, İş camialarından, Sivil Toplum ve Mesleki Örgütlenmelerinden veya Merkezi Hükümetin sağladığı belli fonlardan ve Spor Bakanlıklarının imkanlarından faydalanarak ayakta kalmaya çalışırlar. Ülkemizde buna benzer birçok futbol takımı olduğunu bütün kamuoyu bilmekte ve takip etmektedir.

Bugün geldiğimiz süreçte Amed Sportif Faaliyetler Kulübü olarak yukarıda saydığımız imkan ve koşulların hiç birinden faydalanamaz durumdayız. Bizler de kentin takımı olarak ekonomik sıkıntımızı gidermek adına, Amedspora gönül vermiş ve sahiplenmiş halkımızdan destek almak istiyoruz.

Bugün burada yapılan başvurumuz sonucunda Diyarbakır Valiliği tarafından verilmiş 03.03.2017 tarihli Valilik oluru ve 2860 sayılı yardım toplama kanunun izin verdiği çerçevede 3 ay süresince verilen yardım toplama koşullarından oluşan, banka hesabı üstünden veya makbuz karşılığı nakdi yardım toplanması startını vermiş olacağız. Yapılan başvurularımız sonuçlanınca oluşacak SMS numaramızı da ileriki günlerde tanıtarak SMS ile yardım kampanyasını da başlatmış olacağız.

Bu vesileyle, bu açıklama sonrasında aşağıda yazılı banka hesap numaralarına Amedspor gönüllüsü halkımızın yapacağı ödemelerle gerekli desteği alacağımızı düşünüyoruz. Bu anlamda halkın takımı olan Amedspor’umuza gerek ilimizde, gerek bölgemizde, gerek ülkemizde ve gerekse yurt dışında yaşayan, kendini bu takıma yakın hisseden ve sempati duyan herkesi, yapacağı nakdi yardımlarla destek olmaya davet ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla
Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Derneği Yönetim Kurulu

AMED SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ DERNEĞİ YARDIM HESABI

Banka Hesap No:
Türkiye İş Bankası
ALICI ADI: Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Derneği
IBAN NO: TR47 0006 4000 0018 3002 5552 50

Tel:04125026600
Fax:04125026101
Web : www.amedspor.com.tr
E-posta : [email protected]

9 yorum görüntüleniyor
 • Yasin
  Cevapla

  BIC numarasi gerekli ! Yurt disindan yardim göndermek icin !

  • Cihat Aydın
   Cevapla

   Merhaba @Yasin,

   İlginiz ve destek isteğiniz için sonsuz teşekkürler. Yurt dışından gönderimlerde yaşadığımız büyük bir komisyon oranı sorunumuz var. Konuyla ilgili görüşmelerin sürdüğü bilgisini aldım. İş Bankasının BIC koduna Google aramayla ulaşılabilmekle birlikte maksatlı olarak paylaşmak istemedim. Konu çözüldüğünde sitemiz üzerinden gerekli duyuruyu yapmakla birlikte bizzat email adresiniz ile de sizi haberdar edeceğiz. Tekrar teşekkürler.

   Sevgi ve saygılarımızla,
   Amed SK Web Ekibi

 • Doğan RpLaynd
  Cevapla

  Bence insanları stata ve mağazalarınıza yönlendirmeniz size daha çok katkı sağlayacaktır. Ben böyle bir yardımlaşmayı pek sağlıklı bulamadım.

  Umarım Amedspor hak ettiği yerlere gelir ve bizde bunu görürüz.
  Başarılar dilerim.

 • Mustafa
  Cevapla

  Amedspor hepimizin takımıdır. Kendine insan diyen herkesin Amedspor’a sahip çıkması gerekiyor. Amed ismi bizi heyecanlandırmaya devam edecektir inşallah.

 • Rêber
  Cevapla

  Sms uzerinde nasil ulaşiriz sevgili amedspor halki

 • Enver Aslan
  Cevapla

  Bir Kızıltepe lı olarak sizinleyiz Amedspor
  Amedspor bölgemizin takımı her zaman her yerde sizinleyiz el ele versek her seyı başarırız

 • Refik
  Cevapla

  Sms uzrinde de kampanya yapsaniz daha guclu katilim olur

  • Nurullah Edemen
   Cevapla

   sms ile yardımı da başlatacağız. onun içinde onay bekliyoruz. şimdilik banka hesap numarası üstünden başlattık kampanyamızı

   ALICI HESAP ADI:
   AMED SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ DERNEĞİ YARDIM HESABI

   BANKA HESAP NO:
   TÜRKİYE İŞ BANKASI IBAN NO: TR47 0006 4000 0018 3002 5552 50

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Basketball Jerseys Cheap  
Amedspor