Taraftar gruplarımızdan birliktelik mesajı

Profesyonel A takımımızın yarın saat 16.00’da Eskişehirspor’u konuk edeceği maç öncesinde taraftar gruplarımızdan birliktelik mesajı geldi.

Maç öncesinde, sırasında ve sonrasında herhangi bir olaya fırsat vermemek için kulüp tesislerimizde Başkan Yardımcımız Ergin Başarı başkanlığında yönetim kurulu üyelerimiz Cengiz Aslan ve Ronahi Binenin katılımıyla UltrAmed Grubu, Direniş Grubu ve Barikat Grubu yöneticileri ile bir görüşme gerçekleşti.

Görüşmenin ardından kulübümüz ve taraftar gruplarımızdan birliktelik mesajları verildi.

Yapılan ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bu sezon dört lig maçının 3’ünü alarak iyi bir başlangıç yaptık. Hem iyi bir hava yakalamak hem de çıkışımızı sürdürmek için Eskişehirspor maçını iyi bir skorla almamız gerekiyor. Takımımıza destek verirken kötü tezahürat ve sahaya yabancı madde atılmaması hususunu önemle hatırlatıyor, maça gelecek olan tüm taraftarlarımızın kulübümüze zarar verecek tüm olumsuz davranışlardan kaçınması gerektiğini bir kez daha belirtiyoruz.

Takımımıza destek olmak için en güzel tezahüratlarımız ve zılgıtlarımızla sadece takımımıza destek vereceğiz.

Son olarak Eskişehirspor ile oynayacağımız maça tüm hemşerilerimizi davet ediyor, bu önemli maçta tüm Amedspor sevdalılarını Amedspor etrafında kenetlenmeye çağırıyoruz. Ve diyoruz ki #BirlikteBaşaracağız.

Sonraki Maçımız
2.Hafta
Maçın Tarihi

12.09.2021

Maçın Saati

16:00

Maçın Stadı

KIRŞEHİR AHİ