Takımımız kahvaltıda buluştu, tarihi Sur’da gezdi

Yazan: AmedSpor

Kulüp başkanımız Metin Kılavuz, yönetim kurulu üyelerimiz ve futbolcularımız hafta sonu başlayacak yeni sezon öncesi Kahvaltıcı Alladdin Usta’nın konuğu olarak kahvaltıda bir araya geldi. “Amedspor Sensin” kampanyası çerçevesinde gerçekleşen kahvaltı organizasyonu başkanımız ve Alladdin Usta’nın açıklamaları ile son buldu. Kafilemiz daha sonra tarihi Sur’da kısa bir gezinti yaptı.

2012’deki gibi 15’te 15 yapmak istiyoruz

Kahvaltı sonrası konuşan kulüp başkanımız Metin Kılavuz, önemli bir sezona başlayacağımızın farkında olduğunu belirterek, “Önemli bir kamp süreci yaşadık. Kazasız belasız atlattık, herhangi bir sakatlık olmadı. Şuan için takım ruhumuzda bir sorun yok. Sezonun ilk maçı olan Sancaktepe maçı için takımımız hazırdır. 33 bin kişilik statta olacağız. 1 Eylül Pazar günü akşam maçı olacak. Tüm halkımızı formaları, atkıları ve coşkuları ile maça davet ediyoruz. Çünkü sezona iyi bir başlangıç yapmak ve bunu sürdürmek için bu maçı çok önemsiyoruz.” diye konuştu.

Kahvaltıcı Alladdin ile 2012 sezonunda olan bir anılarını da anlatan başkanımız Metin Kılavuz, “Bizim de Kahvaltıcı Alladdin ile şöyle bir anımız var; 2012’de de yine böyle bir sosyal sorumluluk yapmıştı. Kendisine de teşekkür ediyoruz. Bu tür esnaf davranışları kentte birlik beraberliğe de sebep oluyor. 2012’de biz yine Alladin ile kahvaltıyla birlikte başlatmıştık sezonu. Takımımız o zaman Türkiye’de rekor kırarak 15 maç üst üste kazanmıştı. Umarız ve dileriz ki bu sezon da yine öyle bir başlangıç olur. Amedspor sensin dedik, Alladdin de benim dedi. Bugün bizi davet etti, bunun kente yayılmasını bekliyoruz. Dolayısıyla bir kulübü var eden taraftarlarıdır destekçileridir. Bu vesileyse bir kez daha diyoruz ki Amedspor sadece bir başkan bir yönetim kurulu, futbolculardan oluşmaz, ‘Amedspor Sensin’ diyoruz. Kendini Amedsporlu gören tüm inançlara, tüm kesimlere Amedspor açıktır. Yeni sezonun ilk maçında hep birlikte buluşarak ve galibiyete imza atarak başlamak istiyoruz.” dedi.

Amedspor bir halk takımıdır

Alaaddin Usta da Amedspor’a cezasız bir sezon dileyerek şunları söyledi:

Artık Amedspor’a yönelik bu cezaların son bulmasını istiyorum. Amedspor’u bir Diyarbakır takımı olarak görmüyorum bir halk takımıdır. Amedspor herkestir. Amedspor’a başarılar diliyorum.

Tarihi Sur gezildi

Bu arada takımımız yönetim kurulumuz ile birlikte Sur ilçesinde tarihi ve inanç mekanlarını ziyaret ederek kısa bir Sur gezintisi yaptı ve burada taraftarlarımızla hatıra fotoğrafları çekti.

Takımımız, ayrıca Sur’daki kısa gezintisinde Hz. Süleyman Cammisi’ni ziyaret ederek 2019-2020 sezonunda başarılı olmak, kazasız-belasız ve sakatlıksız bir sezon için dualar etti.

Foto Galeri

 

 

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Basketball Jerseys Cheap  
Amedspor