Ramazan Çeri Amedspor’da

Transfer komitemiz, Beşiktaş ve Başakşehir altyapılarında yetişen başarılı Sol Bek mevkii oyuncusu 19 yaşındaki Ramazan Çeri ile anlaşmaya vararak sporcuyu renklerimize bağlayan 4 yıllık sözleşme imzalattı.

Çalışmalarını sürdüren transfer komitemiz, yaz kampımıza dahil edilen Başakşehir U21 takımı oyuncusu 19 yaşındaki Sol Bek oyuncusu Ramazan Çeri ile anlaşmaya vardı. Dört yıl Beşiktaş altyapısında, son üç yıl da ise Başakşehir A Takımı ile antrenmanlara çıkan Çeri, geçen sezon Başakşehir U21 takımı ile 33 maça çıktı.

Aslen Diyarbakırlı olan genç sporcumuz için bugün kulüp tesislerimizde imza töreni düzenlenerek sözleşme imzalandı. Sporcumuzun ailesinin de hazır bulunduğu imza törenine kulüp başkanımız Metin Kılavuz, yöneticilerimizden Şahin Tezgel, Cengiz Demir ve Lütfü Yılmaz katıldı.

Genç sporcumuz imza töreninde Amedspor’a transferi ile ilgili kısa bir açıklama yaptı.

Çeri, açıklamasında, “Daha önce Beşiktaş ve Başakşehir takımlarında oynadım. Bugün memleketimin güzide takımı Amedspor’a transfer olmaktan son derece mutluyum. İnşallah başarılı Amedspor izletmek için elimizden geleni yapacağız. Özellikle üzerimde emeği olan başta ailem olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sporcumuz Ramazan Çeri’nin transferi kulübümüze ve camiamıza hayırlı olsun.

En derin saygılarımızla,

 

Amedspor Kulübü Basın Sözcülüğü

 

Mirza Tanaman – Medine Kaya

 

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Basketball Jerseys Cheap  
Amedspor