D.Ü. işbirliği ile kadın takımımıza performans değerlendirme testleri yapıldı

Kadınlar 1. Lig’de mücadele eden kadın futbol takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Mersin’de 12 günlük hazırlık kampı yapacak. Kamp öncesi Dicle Üniversitesi BESYO ve kadın futbol takımımız işbirliği ile kadın sporcularımıza performans değerlendirme testleri yapıldı.

Dicle Üniversitesi BESYO Öğretim Üyesi Dr. Savaş Ayhan, Öğretim Görevlisi Metin Can Kalaycı ve Öğretim Üyesi Ercan Diner tarafından sporcularımıza sırt ve bacak kuvvet ölçümleri, akciğer volüm kapasiteleri, vücut kompozisyon ölçümleri, biyokimyasal ve hematolojik ölçüm testleri yapıldı.

Kadın futbol takımımız teknik sorumlusu ve Dicle Üniversitesi BESYO Öğretim Üyesi Ender Özbek de performans ölçüm testi sırasında hazır bulundu.

 

Kamp Programı

 

Mersin ilinde yapılacak olan 12 günlük hazırlık kampımızın programı 9 Eylül’de Mersin yolculuğu ile başlıyor. Kadın futbol takımımız teknik sorumlusu Ender Özbek yönetiminde günde çift antrenman olacak şekilde kamp programı bulunan takımımızın ilk antrenmanı 10 Eylül akşam antrenmanı ile başlayacak. Mersin kampı kapsamında iki de hazırlık maçı oynamayı planlayan takımımız, 22 Eylül günü buradaki hazırlık kampını sonlandıracak olup Diyarbakır’a dönüş yapacak.

 

Sezonun ilk maçı için hazırlıklarını Diyarbakır’da sürdürecek olan takımımıza bir kez daha Dicle Üniversitesi BESYO uzman hocaları tarafından performans ölçümleri yapılacak.

 

Emeği geçen Dicle Üniversitesi BESYO’ya, Öğretim Üyesi Dr. Savaş Ayhan’a, Öğretim Görevlisi Metin Can Kalaycı’ya ve Öğretim Görevlisi Ercan Diner’e değerli emekleri için teşekkür ederiz.

 

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü

 

 

 

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Basketball Jerseys Cheap  
Amedspor