Başkanımız Selahattin Yıldırım’dan Eskişehirspor maçı açıklaması

Öncellikle değerli camiamıza ve taraftarlarımıza selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Bilindiği üzere bu sezon ilk dört lig maçımızın 3’ünü alarak iyi bir başlangıç yaptık. Çıkışımızı sürdürebileceğimiz 5’nci hafta maçında Eskişehirspor’u sahamızda konuk edeceğiz. Camia olarak bu önemli maçta tek amacımız var; o da iyi bir oyunla elde edilmiş galibiyet.

Belirtmekte fayda gördüğüm bir hususa değinmek istiyorum. Taraftarlarımız bu maçta yeşil kırmızı forması ve atkısıyla bir koltuk boş mesafesinde Amedspor duruşuna ve taraftarlarına yakışır bir şekilde sadece takımımızı desteklesin. Ayrıca taraftar guruplarınızın yaptığı kenetlenme çağrılarını anlamlı ve değerli bulmakla beraber provokatif paylaşımları dikkate alınmaması gerektiğini önemle hatırlatıyor, taraftarlarımız başta olmak üzere maçın tüm paydaşlarının aynı duyarlılık ve sağduyu içinde davranacağına inanıyorum.

Sporun ayrıştırıcı ve ötekileştirici değil, dostluk ve kardeşliği pekiştirmek amaçlı olduğu gerçeğinden hareketle, başta spor camiası yöneticileri olmak üzere bütün sporseverleri bu bilinçle hareket etmeye davet ediyorum.

Selahattin Yıldırım

Amedspor Kulüp Başkanı

Sonraki Maçımız
2.Hafta
Maçın Tarihi

12.09.2021

Maçın Saati

16:00

Maçın Stadı

KIRŞEHİR AHİ