Basına ve Kamuoyuna

Amespor’un bir takımdan ötesi olduğunu; bu kulübe en zor gününde, binlerce yürek tek ses olarak bir kez daha göstermiştir. Diyarbakır Stadyumuna sevgi seli olarak akan taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Bir futbol maçı için olması gerekenin ötesinde taraftarların ilgisini, kelimeler ile ifade etmek kifayetsiz kalır. Evimizde oynadığımız Pendik maçına gösterilen ilgi ve destek tarihi nitelikte olup çok değerlidir. Galibiyet için herkes bu kadar tutkulu iken, buna cevap olamayan ve hayati derecede önemli bir maçtan mağlup olarak ayrılmanın izahı ve mazareti olamaz.

Yaşanan mağlubiyet adına futbol takımımız, teknik heyetimiz ve sorumluluğu olan herkes adına tüm Amedspor taraftarlarından özür diliyoruz.

Evet sportif başarı anlamında çok kritik bir sürece girdiğimizi biliyoruz.
Ne olursa olsun birlik ve beraberlik duygusu ile bu süreci atlatacağımıza olan inancı koruduğumuzu ve bunun çabasını yürüttüğümüzden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Üst üste alınan başarısız sonuçlardan kaynaklı olarak İbrahim Cezayir hoca, “teknik heyet değişikliğinin takım motivasyonu açısında iyi olacağını” ifade ederek yönetim kurulumuza istifasını sunmuştur. Yönetim olarak teknik heyetin istifası kabul edilmiştir.

Önümüzdeki BAKSPOR deplasmanı final niteliğinde bir maç olacaktır. Tüm çalışmalarımız, moral ve motivasyonu yüksek tutarak bu maçtan iyi bir sonuçla ayrılmak yönünde olacaktır.

Kalan yedi maçın her biri ayrı ayrı final maçları niteliğindedir.

Amedspor’u bu süreçte yalnız bırakmamak ve sahiplenmek hayati ve tarihidir.

Taraftarımıza evimizde oynanan maçtan galip ayrılmamanın mahcubiyeti ve üzüntüsünü derin yaşadığımızın bilinmesini isteriz.

Saygı ve sevgilerimizle.
Metin Kılavuz
Amedspor Kulüp Başkanı

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Basketball Jerseys Cheap  
Amedspor