Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni stadyumdaki sezon açılış programımıza izin vermedi

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, stadyum ekipmanlarının bakım ve onarımının giderilmediği gerekçesiyle daha önce bilgilendirmesi yaptığımız sezon açılış programı ve hazırlık maçının oynanmasına izin vermemiştir. Dolayısıyla sezon açılış programımız iptal olmuştur.

Sezon açılış programımız için yapılan resmi girişimler sonrasında Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, sahanın sulama sistemindeki boruların patlaması ve sahada oluşan mantar bakımının yapılması gerektiğinden 26 Ağustos Pazar günü yapacağımız programa için saha kullanımına izin vermedi. Etkinlik ve özel maç programımıza 15 gün kalmış olmasına rağmen bu mazeret Amedspor olarak bizleri çok rahatsız etti. Eğer oluşan arızalardan dolayı çimlerin sulaması yapılamayacaksa zaten 15 güne kadar ortada çim diye bir şey kalmaz. Eğer sulama borularında patlak varsa neden şuana kadar herhangi bir çalışma yapılmadı. Stadyumun güncel halini fotoğraf kareleriyle kamuoyuna sunuyoruz. Sahanın mevcut durumu fotoğraflarda da görüldüğü üzredir. Kentimiz için çok önem arz eden bu stadyumu bu hala sokanları kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

İki adet çim saha kullanan ve bakım yapan bir kulüp olarak bu onarımın kaç saat süreceğini ve mantar bakımın kaç gün süreceğini biliyoruz. Bazı içgüzar yöneticilerin bayram tatilini bozmamak adına ürettiği bu mazereti kınıyoruz. Yıllardır özlem duyulan ve sezon açılış progamını mevcut stadın fiziki koşullarından kaynakları yapamıyorduk. Şimdi çok modern bir stadımız varken, kent ve Amedspor camiası olarak Kardeş Türküler ve farklı birçok sanatçının katılacağı bu keyfi ve heyecanı yaşatmak istedik. Bu yapılan saçma mazereti kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Programın iptali nedeniyle Amedspor sevdalılarından ve Diyarbakır halkından özür diliyoruz.

Amedspor Yönetim Kurulu

 

Yorumlar
  • maradona21
    Cevapla

    BU GRNCLIK SPOR IL MUDURLUGU BASTAN SONA KADAR BEDAVA MAAS ALAN BOS INSANLARLA DOLU BIR KURUM BU KURUMUDA ÖZELLESTIRSIN BUTUN MEMURLARI SOMA MADEN OCAGINDA YADA MANTAR BAHCESINDE CALISTIRSINLAR

Görüş belirtmek ister misin?

...Tıklamayın. Yazın ve "Enter"layın...

Basketball Jerseys Cheap  
Amedspor